Grisport ESD Sokken 43-46
Van
€ 11,78
| Stukprijs | € 11,78 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 11,78 |
| Totaalprijs Bruto: | € 14,02 |
Kleur
Maten
Selecteer je maat en hoeveelheid:
Zwart
Productnummer:
A135-002510743-46
Productinformatie "Grisport ESD Sokken 43-46"
Grisport ESD Sokken van Grisport. Zwart. Onbeveiligd.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Maten: | 43-46 |
| Breedte: | 400mm |
| Douanetariefnummer: | 61159400 |
| Geslacht: | Unisex |
| Hoogte: | 370mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 550mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaalgewicht: | 1 gr |
| Merk: | Grisport |
| Workwear: | Ja |
Aanmelden