Grisport veters 140cm retail
Van
€ 3,26
| Stukprijs | € 3,26 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,26 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,88 |
Productnummer:
A135-27140
Voorraad:
Productinformatie "Grisport veters 140cm retail"
Grisport veters 140cm retail van Grisport. Veters. Zwart. Onbeveiligd. Afname per 10 paar
| Kleur: | Zwart/Grijs |
|---|---|
| Maten: | 140 |
| Breedte: | 400mm |
| Douanetariefnummer: | 56090000 |
| Geslacht: | Unisex |
| Hoogte: | 370mm |
| Land van herkomst: | IT |
| Lengte: | 550mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaalgewicht: | 1 gr |
| Merk: | Grisport |
| Workwear: | Ja |
Aanmelden