Handtrainer
Van
€ 1,16
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,66 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,66 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,98 |
Productnummer:
A53-LT93236-N0021
Voorraad:
Productinformatie "Handtrainer"
Verbeter de gripkracht met deze handige handtrainer. De onderarm, hand- en vingerspieren worden door het gebruik van een handtrainer een stuk sterker. De handtrainer biedt een weerstand van 21 kilogram.
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Breedte: | 70mm |
| Douanetariefnummer: | 9506919000 |
| Gewicht: | 26g |
| Hoogte: | 15mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 70mm |
Aanmelden