Horizon BOA Cross Safety S3 black silver 47
Van
€ 127,23
| Stukprijs | € 127,23 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 127,23 |
| Totaalprijs Bruto: | € 151,40 |
Kleur
Maten
Selecteer je maat en hoeveelheid:
Zwart
Productnummer:
A135-33606047
Productinformatie "Horizon BOA Cross Safety S3 black silver 47"
Horizon BOA Cross Safety S3 black silver van Grisport. Laag model. Zwart. 3M reflectoren. Antistatisch. Materiaal bovenlaag: Microfiber. Materiaal voering: Cambrelle®. Materiaal zool: rubber. S3 veiligheidsklasse. ESD
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Maten: | 47 |
| Breedte: | 290mm |
| Douanetariefnummer: | 64034000 |
| Geslacht: | Unisex |
| Hoogte: | 130mm |
| Land van herkomst: | IT |
| Lengte: | 340mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaalgewicht: | 1140 gr |
| Merk: | Grisport |
| Veiligheidsniveau voor schoenen: | S3 |
| Workwear: | Ja |
Aanmelden