Houten kubus puzzel
Van
€ 4,50
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 6,46 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 6,46 |
| Totaalprijs Bruto: | € 7,69 |
Productnummer:
A53-LT90758-N9393
Voorraad:
Productinformatie "Houten kubus puzzel"
Dit duurzame denkspel bestaat uit een platte puzzel met zes stukjes die samen een kubus vormen. Het is gemaakt van FSC-hout en biedt een leuke en boeiende manier om probleemoplossende vaardigheden te verbeteren, terwijl het een milieubewuste keuze is om mee te spelen.
| Kleur: | Hout / Hout |
|---|---|
| Breedte: | 120mm |
| Douanetariefnummer: | 9503006190 |
| Gewicht: | 140g |
| Hoogte: | 13mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 160mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden