Houten liniaal 20cm
Van
€ 0,83
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,37 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,37 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,63 |
Productnummer:
A53-LT91926-N0093
Voorraad:
Productinformatie "Houten liniaal 20cm"
Karakteristieke liniaal (20cm) van cederhout. Door het natuurlijke materiaal zijn kleine kleurvariaties mogelijk. Dit is geen defect maar het bewijs van een natuurproduct.
| Kleur: | Hout |
|---|---|
| Breedte: | 33mm |
| Douanetariefnummer: | 9017801000 |
| Gewicht: | 12g |
| Hoogte: | 3mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 209mm |
Aanmelden