InSideOut Aroma Hanger Sandalwood oil 10 ml
Van
€ 7,54
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 10,56 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 10,56 |
| Totaalprijs Bruto: | € 12,57 |
Productnummer:
A53-LT57308-N0051
Voorraad:
Productinformatie "InSideOut Aroma Hanger Sandalwood oil 10 ml"
De InSideOut Aroma Giftset is voorzien van een poreuze hanger die door een paar druppeltjes pure olie de natuurlijke geur van sandalwood subtiel verspreidt. Ideaal voor kleine ruimtes zoals de slaapkamer, het toilet of de kledingkast. Een luxe ophang koord wordt meegeleverd in de fraaie geschenkverpakking, die door bijna elke brievenbus past.
| Kleur: | Bruin |
|---|---|
| Breedte: | 63mm |
| Douanetariefnummer: | 3307490000 |
| Gewicht: | 160g |
| Hoogte: | 7mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 77mm |
Aanmelden