InSideOut Recycled Glass Drinking Set ReuuZ 1L
Van
€ 11,92
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 16,68 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 16,68 |
| Totaalprijs Bruto: | € 19,85 |
Productnummer:
A53-LT57014-N0004
Voorraad:
Productinformatie "InSideOut Recycled Glass Drinking Set ReuuZ 1L"
Ontdek de InSideOut ReuuZ karaf van 1 liter met metalen dop en bijpassend waterglas dat erop past. Gemaakt in Europa van 100% post-consumer gerecycled glas, met een duidelijke gerecyclede look. Het resultaat is een verantwoord product met een basic, natuurlijke uitstraling. Ideale hulp om je hydratatie op peil te houden, thuis of op je werk.
| Kleur: | Transparant |
|---|---|
| Breedte: | 100mm |
| Diameter: | 100mm |
| Douanetariefnummer: | 7013379900 |
| Gewicht: | 795g |
| Hoogte: | 260mm |
| Land van herkomst: | ES |
| Lengte: | 100mm |
| Made in Europe: | Ja |
Aanmelden