InSideOut Tas Carry Smart met schoenenzak
Van
€ 26,82
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 37,58 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 37,58 |
| Totaalprijs Bruto: | € 44,72 |
Productnummer:
A53-LT57110-N0010
Voorraad:
Productinformatie "InSideOut Tas Carry Smart met schoenenzak "
De Carry Smart van InSideOut is een slimme reistas gemaakt van luxe materialen, stijlvol afgewerkt en verrassend functioneel. Dankzij de ingebouwde kledingtas neem je een blazer of jurk eenvoudig kreukvrij mee. Met veel opbergruimte, schouderriem en losse schoenenzak is deze tas ideaal voor zakelijke of vrije tijdreizen. Reis slim, reis in stijl.
| Kleur: | Donkerblauw |
|---|---|
| Breedte: | 280mm |
| Douanetariefnummer: | 4202929190 |
| Gewicht: | 935g |
| Hoogte: | 300mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 500mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden