InSideOut Vierkante Gerecycled glas Waterfles ReuuZ met kurkstop 1L
Van
€ 8,54
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 11,98 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 11,98 |
| Totaalprijs Bruto: | € 14,26 |
Productnummer:
A53-LT57016-N0004
Voorraad:
Productinformatie "InSideOut Vierkante Gerecycled glas Waterfles ReuuZ met kurkstop 1L"
De 1-liter InSideOut ReuuZ vierkante fles met kurken stop is gemaakt in Europa van 100% post-consumer gerecycled glas, zichtbaar in de unieke eigenschappen van het materiaal. Vul hem met water voor op tafel, of met azijn of olie in de keuken. Een verantwoord product met een eenvoudige, natuurlijke uitstraling.
| Kleur: | Transparant |
|---|---|
| Breedte: | 90mm |
| Diameter: | 90mm |
| Douanetariefnummer: | 7013379900 |
| Gewicht: | 905g |
| Hoogte: | 230mm |
| Land van herkomst: | ES |
| Lengte: | 90mm |
| Made in Europe: | Ja |
Aanmelden