Inklapbaar bestek in multi-tool
Van
€ 3,94
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 5,68 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 5,68 |
| Totaalprijs Bruto: | € 6,76 |
Productnummer:
A53-LT90405-N0011
Voorraad:
Productinformatie "Inklapbaar bestek in multi-tool"
Deze outdoor bestekset is als multi-tool compact, handzaam en eenvoudig. Deze tool bevat een mes, vork, lepel en flesopener.
| Kleur: | Blauw |
|---|---|
| Breedte: | 55mm |
| Douanetariefnummer: | 8215991000 |
| Gewicht: | 73g |
| Hoogte: | 25mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 100mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden