Inktloze papierpen met gum
Van
€ 0,40
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,59 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,59 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,70 |
Productnummer:
A53-LT91595-N0021
Voorraad:
Productinformatie "Inktloze papierpen met gum"
Maak kennis met onze inktloze paperpen met gum - een schone en efficiënte schrijfoplossing. Schrijven, wissen en herschrijven zonder inkt of afval. Verhoog vandaag nog je milieuvriendelijke schrijfervaring!
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Diameter: | 9mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 5g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 157mm |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden