Jumbo geur tekstmarker
Van
€ 1,36
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,24 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,24 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,67 |
Productnummer:
A53-LT81260-N0076
Voorraad:
Productinformatie "Jumbo geur tekstmarker"
Grote markeerstift met geurende inkt. Verkrijgbaar in verschillende kleuren.
| Kleur: | Roze |
|---|---|
| Diameter: | 24mm |
| Douanetariefnummer: | 9608200000 |
| Gewicht: | 45g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 227mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden