Justin RPC zonnebril met bamboe UV400
Van
€ 4,08
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 5,86 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 5,86 |
| Totaalprijs Bruto: | € 6,97 |
Productnummer:
A53-LT86721-N0002
Voorraad:
Productinformatie "Justin RPC zonnebril met bamboe UV400"
Maak kennis met de Justin RPC-zonnebril, waar stijl en slim design samenkomen. Gemaakt van gerecycled PC en bamboe combineren deze brillen gerecyclede materialen met modern design. Polycarbonaat (PC) is een harde kunststof met een lange levensduur. Het kan ook worden verhit en daarna opnieuw gevormd en hergebruikt, waardoor het recyclebaar is.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 145mm |
| Douanetariefnummer: | 120 |
| Gewicht: | 27g |
| Hoogte: | 48mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 145mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden