Justin bamboe zonnebril UV400
Van
€ 16,08
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 22,50 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 22,50 |
| Totaalprijs Bruto: | € 26,78 |
Productnummer:
A53-LT86732-N0094
Voorraad:
Productinformatie "Justin bamboe zonnebril UV400"
Bamboe zonnebril met een natuurlijk houten frame voor een licht gevoel en tijdloos design. Voorzien van UV400-lenzen voor superieure zonbescherming. Deze zonnebril combineert perfect stijl en natuurlijke materialen.
| Kleur: | Natuur |
|---|---|
| Breedte: | 51mm |
| Douanetariefnummer: | 9004109100 |
| Gewicht: | 26g |
| Hoogte: | 144mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 143mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden