Jute-stijl flessentasje 14 x 34 cm
Van
€ 1,00
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,45 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,45 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,73 |
Productnummer:
A53-LT90277-N0094
Voorraad:
Productinformatie "Jute-stijl flessentasje 14 x 34 cm"
Presenteer je favoriete fles in stijl met dit flessentasje in jute-stijl. Duurzaam en herbruikbaar, de perfecte manier om flessen wijn of likeur te schenken met een vleugje rustieke charme.
| Kleur: | Natuur |
|---|---|
| Breedte: | 140mm |
| Douanetariefnummer: | 9505100090 |
| Gewicht: | 26g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 340mm |
Aanmelden