Jute-stijl geschenkzak 50 x 70 cm
Van
€ 3,02
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,34 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,34 |
| Totaalprijs Bruto: | € 5,16 |
Productnummer:
A53-LT90276-N0094
Voorraad:
Productinformatie "Jute-stijl geschenkzak 50 x 70 cm"
Verpak je cadeautjes in deze ruime jute-stijl geschenktas met koord. De stevige en herbruikbare tas is perfect voor het opbergen en vervoeren van grote cadeaus en voegt een rustieke, feestelijke charme toe aan je kerstfeestjes.
| Kleur: | Natuur |
|---|---|
| Breedte: | 500mm |
| Douanetariefnummer: | 9505100090 |
| Gewicht: | 137g |
| Hoogte: | 700mm |
| Land van herkomst: | CN |
Aanmelden