Karabijnhaak sleutelhanger
Van
€ 2,12
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,04 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,04 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,62 |
Productnummer:
A53-LT99707-N0002
Voorraad:
Productinformatie "Karabijnhaak sleutelhanger"
Karabijnhaak sleutelhanger gemaakt van gerecycled aluminium, met 5 karabijnhaken voor het organiseren van je sleutels.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 35mm |
| Douanetariefnummer: | 7616999099 |
| Gewicht: | 23g |
| Hoogte: | 13mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 170mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden