Katoen Tote OEKO-TEX® 38 x 10 x 42cm 140g/m²
Van
€ 2,60
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,76 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,76 |
| Totaalprijs Bruto: | € 4,47 |
Productnummer:
A53-LT95383-N0002
Voorraad:
Productinformatie "Katoen Tote OEKO-TEX® 38 x 10 x 42cm 140g/m²"
Veelzijdige katoenen tote van 140gsm in diverse kleuren, met zowel lange als korte handvatten voor flexibel draagcomfort. Oeko-Tex® gecertificeerd. Praktisch voor retail, events of dagelijks gebruik.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 100mm |
| Douanetariefnummer: | 4202929890 |
| Gewicht: | 100g |
| Hoogte: | 420mm |
| Land van herkomst: | IN |
| Lengte: | 380mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden