Katoen Tote OEKO-TEX® 40 x 13 x 44cm 220g/m²
Van
€ 3,82
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 5,52 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 5,52 |
| Totaalprijs Bruto: | € 6,57 |
Productnummer:
A53-LT95386-N0002
Voorraad:
Productinformatie "Katoen Tote OEKO-TEX® 40 x 13 x 44cm 220g/m²"
Veelzijdige katoenen tas van 220gsm in diverse kleuren. Voorzien van een lange schouderriem voor over de schouder of cross-body dragen, en twee korte handvatten voor handmatig dragen. Ideaal voor dagelijks gebruik of events. Oeko-Tex® gecertificeerd voor veilige, geteste materialen.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 130mm |
| Douanetariefnummer: | 4202929890 |
| Gewicht: | 180g |
| Hoogte: | 440mm |
| Land van herkomst: | IN |
| Lengte: | 400mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden