Katoen Tote met rits OEKO-TEX® 47 x 11 x 35cm 320g/m²
Van
€ 2,86
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,12 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,12 |
| Totaalprijs Bruto: | € 4,90 |
Productnummer:
A53-LT95384-N0054
Voorraad:
Productinformatie "Katoen Tote met rits OEKO-TEX® 47 x 11 x 35cm 320g/m²"
Stevige canvas tas van 320gsm met veilige ritsluiting. Ruim en duurzaam, ideaal voor dagelijks gebruik, reizen of events. Oeko-Tex® gecertificeerd voor veilige, geteste materialen.
| Kleur: | Ecru |
|---|---|
| Breedte: | 110mm |
| Douanetariefnummer: | 4202929890 |
| Gewicht: | 180g |
| Hoogte: | 350mm |
| Land van herkomst: | IN |
| Lengte: | 470mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden