Knikkersolitaire spel
Van
€ 5,12
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 7,16 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 7,16 |
| Totaalprijs Bruto: | € 8,52 |
Productnummer:
A53-LT90760-N0094
Voorraad:
Productinformatie "Knikkersolitaire spel"
Deze houten solitaire-set met knikkers biedt een boeiende uitdaging voor spelers van alle niveaus. Speel alleen of wissel beurten af met anderen en bedenk strategisch hoe je zoveel mogelijk knikkers kunt verwijderen door er één over een andere te laten springen. De doos transformeert slim van opslagruimte naar speelbord.
| Kleur: | Natuur |
|---|---|
| Breedte: | 142mm |
| Douanetariefnummer: | 9504908000 |
| Gewicht: | 171g |
| Hoogte: | 25mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 142mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden