Koeltas katoen vierkant 22x18x18cm
Van
€ 4,00
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,78 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,78 |
| Totaalprijs Bruto: | € 5,69 |
Productnummer:
A53-LT95264-N0054
Voorraad:
Productinformatie "Koeltas katoen vierkant 22x18x18cm"
Deze koeltas van katoen is perfect om uw producten in koel te houden. Het draaghengsel zorgt ervoor dat je de tas eenvoudig mee kan nemen.
| Kleur: | Ecru |
|---|---|
| Breedte: | 180mm |
| Douanetariefnummer: | 4202929890 |
| Gewicht: | 113g |
| Hoogte: | 180mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 220mm |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden