Koeltas non-woven 32.5 x 19.5 x 39 cm, 100 g/m²
Van
€ 4,62
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 6,62 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 6,62 |
| Totaalprijs Bruto: | € 7,88 |
Productnummer:
A53-LT91408-N0010
Voorraad:
Productinformatie "Koeltas non-woven 32.5 x 19.5 x 39 cm, 100 g/m²"
Grote non-woven koeltas met ritssluiting en stevig handvat. Ruimte voor groot drukoppervlak.
| Kleur: | Donkerblauw |
|---|---|
| Breedte: | 195mm |
| Douanetariefnummer: | 4202929890 |
| Gewicht: | 143g |
| Hoogte: | 390mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 325mm |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden