Koptelefoon Bamboe
Van
€ 14,60
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 17,22 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 17,22 |
| Totaalprijs Bruto: | € 20,49 |
Productnummer:
A53-LT95014-N0002
Voorraad:
Productinformatie "Koptelefoon Bamboe "
Mooie draadloze, en opvouwbare koptelefoon met een bamboe look. Door de oorkussens zit de koptelefoon prettig om je hoofd.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 185mm |
| Douanetariefnummer: | 8518300090 |
| Gewicht: | 270g |
| Hoogte: | 72mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 175mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden