LED compactspiegel 350mAh
Van
€ 7,78
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 10,90 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 10,90 |
| Totaalprijs Bruto: | € 12,97 |
Productnummer:
A53-LT90754-N0001
Voorraad:
Productinformatie "LED compactspiegel 350mAh"
Compacte spiegel met ingebouwd oplaadbaar licht. Voorzien van touchschakelaar om in/uit te schakelen en helderheid aan te passen. Twee zijden: 1x en 2x vergroting. Inclusief USB-C oplaadkabel. Ideaal voor make-up of onderweg. Wordt geleverd in een geschenkverpakking.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 90mm |
| Douanetariefnummer: | 7009920000 |
| Gewicht: | 95g |
| Hoogte: | 18mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 90mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden