Lanyard paracord
Van
€ 1,21
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,75 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,75 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,08 |
Productnummer:
A53-LT95304-N0011
Voorraad:
Productinformatie "Lanyard paracord"
Lanyard gemaakt van paracord met kunststof veiligheidssluiting en metalen haak. De keycord is verstelbaar door middel van het kunststof plaatje dat voorzien kan worden van een doming sticker.
| Kleur: | Blauw |
|---|---|
| Diameter: | 5mm |
| Douanetariefnummer: | 6307909899 |
| Gewicht: | 18g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 500mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI, SMETA |
Aanmelden