Laptop rugzak Addison 10L
Van
€ 19,32
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 27,06 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 27,06 |
| Totaalprijs Bruto: | € 32,20 |
Productnummer:
A53-LT95287-N0061
Voorraad:
Productinformatie "Laptop rugzak Addison 10L"
Maak kennis met "Addison" - uw anti-diefstal laptop rugzak. Stijlvol, veilig en op maat gemaakt voor het moderne leven. Bescherm je technologie met vertrouwen, compleet met discrete verborgen ritsen voor extra veiligheid.
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Breedte: | 80mm |
| Douanetariefnummer: | 4202921900 |
| Gewicht: | 425g |
| Hoogte: | 310mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 450mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden