Laptoptas Liam RPET 12L
Van
€ 25,04
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 35,06 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 35,06 |
| Totaalprijs Bruto: | € 41,72 |
Productnummer:
A53-LT95285-N0002
Voorraad:
Productinformatie "Laptoptas Liam RPET 12L"
Maak kennis met “Liam” – je nieuwe laptop-messengertas. Gemaakt van gerecyclede RPET-materialen combineert hij modern design met praktisch dagelijks gebruik. Draag je tech en essentials met vertrouwen.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 100mm |
| Douanetariefnummer: | 4202929890 |
| Gewicht: | 440g |
| Hoogte: | 290mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 400mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden