Lars Zonnebril UV400
Van
€ 2,58
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,26 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,26 |
| Totaalprijs Bruto: | € 5,07 |
Productnummer:
A53-LT86739-N0226
Voorraad:
Productinformatie "Lars Zonnebril UV400"
Lars zonnebril met strak, rechthoekig montuur en warm getinte glazen voor een eigentijdse look. Gemaakt van gerecycled polycarbonaat (RPC) met UV400-bescherming en categorie 1-glazen voor lichte zon. Lichtgewicht en comfortabel, perfect voor dagelijks gebruik met een moderne, minimalistische stijl.
| Kleur: | Zwart / Oranje |
|---|---|
| Breedte: | 139mm |
| Douanetariefnummer: | 9004109100 |
| Gewicht: | 27g |
| Hoogte: | 48mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 145mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI, SMETA |
Aanmelden