Limestone Desk organizer with wireless charger 5W
Van
€ 11,20
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 13,40 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 13,40 |
| Totaalprijs Bruto: | € 15,95 |
Productnummer:
A53-LT95045-N0061
Voorraad:
Productinformatie "Limestone Desk organizer with wireless charger 5W"
Deze bureau organizer van leisteen cement heeft een ingebouwde draadloze oplader van 5 Watt. Zo kan er ten alle tijden, mobiele apparaten opgeladen worden die over een draadloos laden functie beschikken. Inclusief telefoonstandaard en een bakje waar kleine bureauartikelen in opgeborgen worden.
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Breedte: | 99mm |
| Douanetariefnummer: | 8504409590 |
| Gewicht: | 193g |
| Hoogte: | 15mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 186mm |
Aanmelden