Liniaal 15cm
Van
€ 0,43
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,68 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,68 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,81 |
Productnummer:
A53-LT91920-N0002
Voorraad:
Productinformatie "Liniaal 15cm"
Onze 15 cm liniaal is perfect voor precisiemetingen en het tekenen van rechte lijnen. Duurzaam en nauwkeurig, ideaal voor school, kantoor of thuis.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 32mm |
| Douanetariefnummer: | 9017801000 |
| Gewicht: | 10g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 156mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden