Lunchbox Bento met bestek 1250ml
Van
€ 10,36
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 14,48 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 14,48 |
| Totaalprijs Bruto: | € 17,23 |
Productnummer:
A53-LT91107-N6101
Voorraad:
Productinformatie "Lunchbox Bento met bestek 1250ml"
De bento box is ontworpen aan de hand van een eeuwenoud Japans concept. Dankzij de twee compartimenten is het een ideale lunchbox. Gemaakt van onverwoestbaar materiaal en geschikt om de inhoud in een magnetron op te warmen. Wordt geleverd met bestek.
| Kleur: | Grijs / Wit |
|---|---|
| Breedte: | 110mm |
| Douanetariefnummer: | 3924100090 |
| Gewicht: | 386g |
| Hoogte: | 105mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 180mm |
Aanmelden