Lunchbox one 950ml
Van
€ 2,76
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,98 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,98 |
| Totaalprijs Bruto: | € 4,74 |
Productnummer:
A53-LT91257-N0411
Voorraad:
Productinformatie "Lunchbox one 950ml"
Solide broodtrommel met één groot hoofdvak die af te sluiten is door de flexibele buigclip. Geproduceerd in Duitsland. Met groot drukoppervlak.
| Kleur: | Transparant / Blauw |
|---|---|
| Breedte: | 190mm |
| Douanetariefnummer: | 3924100090 |
| Gewicht: | 128g |
| Hoogte: | 65mm |
| Land van herkomst: | DE |
| Lengte: | 135mm |
| Made in Europe: | Ja |
Aanmelden