M-150 CDB | Muse Clock Radio DAB+
Van
€ 62,46
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 70,16 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 70,16 |
| Totaalprijs Bruto: | € 83,49 |
Productnummer:
A53-LT55000-N0002
Voorraad:
Productinformatie "M-150 CDB | Muse Clock Radio DAB+"
Met deze DAB+ wekkerradio word je elke ochtend vrolijk wakker. De wekkerradio heeft maar liefst 20 voorkeuzezenders. Door de aanwezigheid van de AUX-aansluiting kun je gemakkelijk een extern apparaat aansluiten op deze wekkerradio. Deze Muse M-150 CDB wekker werkt op netstroom en heeft een back-up voorziening (batterij).
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 67mm |
| Douanetariefnummer: | 8527921000 |
| Gewicht: | 320g |
| Hoogte: | 118mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 75mm |
Aanmelden