MS-10 | Muse Power Juicer 160 Watt
Van
€ 69,88
| Stukprijs | € 92,18 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 92,18 |
| Totaalprijs Bruto: | € 109,69 |
Productnummer:
A53-LT55021-N0002
Voorraad:
Productinformatie "MS-10 | Muse Power Juicer 160 Watt"
De sterke 160W motor van deze citruspers perst gemakkelijk al het sap uit het fruit. De 2 verschillende perskegels zijn geschikt voor alle soorten citrusvruchten. Het roestvrijstalen filter zorgt voor een heerlijk sap zonder pulp. Dankzij het druppelvrije systeem en de vaatwasserbestendige onderdelen heb je ook na het persen een schoon aanrechtblad.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 170mm |
| Douanetariefnummer: | 8509400000 |
| Gewicht: | 1900g |
| Hoogte: | 185mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 235mm |
Aanmelden