Mallorca subli matglazen mok 335ml
Van
€ 3,18
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,46 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,46 |
| Totaalprijs Bruto: | € 5,31 |
Productnummer:
A53-LT51108-N5404
Voorraad:
Productinformatie "Mallorca subli matglazen mok 335ml"
Deze substantiële glazen mok heeft een matglas afwerking die een unieke en stijlvolle look geeft aan je drankjes. Deze mok is ontworpen met een speciale coating voor sublimatieprinten.
| Kleur: | Ecru / Transparant |
|---|---|
| Diameter: | 79mm |
| Douanetariefnummer: | 7013379900 |
| Gewicht: | 330g |
| Hoogte: | 96mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden