Markeerstift Puck
Van
€ 0,92
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,31 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,31 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,56 |
Productnummer:
A53-LT81421-N0011
Voorraad:
Productinformatie "Markeerstift Puck"
Toppoint design ronde tekstmarker met drie schrijfkleuren. Groot drukoppervlak op het witte gedeelte. Bedrukking ook mogelijk via digitale print of met een doming.
| Kleur: | Blauw |
|---|---|
| Diameter: | 69mm |
| Douanetariefnummer: | 9608200000 |
| Gewicht: | 24g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 14mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden