Markeerstift R-PET
Van
€ 0,85
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,40 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,40 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,67 |
Productnummer:
A53-LT81286-N1141
Voorraad:
Productinformatie "Markeerstift R-PET"
Deze markeerstift is gemaakt van gerecyclede PET-flessen. Notities markeren of onderstrepen gaat heel eenvoudig door middel van het gebruik van deze stiften. De punt is een beitelpunt om mee te markeren (5mm) of te onderstrepen (2mm).
| Kleur: | Blauw / Geel |
|---|---|
| Breedte: | 24mm |
| Douanetariefnummer: | 9608200000 |
| Gewicht: | 17g |
| Hoogte: | 12mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 118mm |
Aanmelden