Markeerstift bloem
Van
€ 1,36
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,95 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,95 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,32 |
Productnummer:
A53-LT81401-N5401
Voorraad:
Productinformatie "Markeerstift bloem"
Ronde frosty tekstmarker met vijf schrijfkleuren gemaakt van ABS. Groot drukoppervlak.
| Kleur: | Ecru / Wit |
|---|---|
| Diameter: | 99mm |
| Douanetariefnummer: | 9608200000 |
| Gewicht: | 47g |
| Hoogte: | 20mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden