Markeerstift driehoek
Van
€ 0,78
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,11 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,11 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,32 |
Productnummer:
A53-LT81423-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Markeerstift driehoek"
Driehoekige tekstmarker met drie schrijfkleuren. Groot drukoppervlak aan beide zijden. Ideaal voor digitale druk bijvoorbeeld in full-colour.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 78mm |
| Douanetariefnummer: | 9608200000 |
| Gewicht: | 15g |
| Hoogte: | 12mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 78mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden