Markeerstift drop
Van
€ 1,48
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,14 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,14 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,55 |
Productnummer:
A53-LT81409-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Markeerstift drop"
Toppoint design tekstmarker met vijf verschillende schrijfkleuren. Opdruk op de houder.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 88mm |
| Douanetariefnummer: | 9608200000 |
| Gewicht: | 23g |
| Hoogte: | 13mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 92mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden