Markeerstift hand
Van
€ 1,29
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,85 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,85 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,20 |
Productnummer:
A53-LT81485-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Markeerstift hand"
Toppoint design tekstmarker in de vorm van een hand met vijf schrijfkleuren. Te bedrukken met full-colour digitale print.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 96mm |
| Douanetariefnummer: | 9608200000 |
| Gewicht: | 38g |
| Hoogte: | 19mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 75mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden