Markeerstift like
Van
€ 2,22
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,16 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,16 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,76 |
Productnummer:
A53-LT81486-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Markeerstift like"
Toppoint design markeerstift in de vorm van de welbekende 'like'knop. De vingers zijn verschillende kleuren markeerstiften en kunnen stuk voor stuk uit de hand worden gehaald.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 75mm |
| Douanetariefnummer: | 9608200000 |
| Gewicht: | 40g |
| Hoogte: | 90mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 15mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden