Markeerstift spuit
Van
€ 0,61
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,87 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,87 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,04 |
Productnummer:
A53-LT81458-N0411
Voorraad:
Productinformatie "Markeerstift spuit"
Transparante injectie tekstmarker. Kleur geeft schrijfkleur aan.
| Kleur: | Transparant / Blauw |
|---|---|
| Diameter: | 16mm |
| Douanetariefnummer: | 9608200000 |
| Gewicht: | 15g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 136mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden