MeasureMate Rolmaat 5 meter
Van
€ 3,94
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 6,48 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 6,48 |
| Totaalprijs Bruto: | € 7,71 |
Productnummer:
A53-LT91875-N0261
Voorraad:
Productinformatie "MeasureMate Rolmaat 5 meter"
Duurzame rolmaat van 5m gemaakt van gerecycled ABS, met een 19mm breed lint en een stijfheid tot 1,7m. Heeft een plat oppervlak, ideaal voor branding. Voldoet aan de EEG-klasse MID II-normen voor nauwkeurige metingen.
| Kleur: | Zwart / Grijs |
|---|---|
| Breedte: | 60mm |
| Douanetariefnummer: | 9017801000 |
| Gewicht: | 195g |
| Hoogte: | 30mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 60mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden