MeasureMate Rolmaat 7,5 meter
Van
€ 5,40
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 8,92 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 8,92 |
| Totaalprijs Bruto: | € 10,61 |
Productnummer:
A53-LT91876-N0261
Voorraad:
Productinformatie "MeasureMate Rolmaat 7,5 meter"
Duurzame rolmaat van 7,5m gemaakt van gerecycled ABS, met een 25mm breed lint en een stijfheid tot 2,1m. Heeft een plat oppervlak, ideaal voor branding. Voldoet aan de EEG-klasse MID II-normen voor nauwkeurige metingen.
| Kleur: | Zwart / Grijs |
|---|---|
| Breedte: | 75mm |
| Douanetariefnummer: | 9017801000 |
| Gewicht: | 350g |
| Hoogte: | 35mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 75mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden