Memoblad 100 vellen 100x72mm
Van
€ 1,21
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,40 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 600,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 714,00 |
Productnummer:
A53-LT91946-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Memoblad 100 vellen 100x72mm"
Zelfklevende memoblaadjes. 100 vellen. Full-colour bedrukking.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 72mm |
| Douanetariefnummer: | 4820103000 |
| Gewicht: | 63g |
| Hoogte: | 10mm |
| Land van herkomst: | PL |
| Lengte: | 100mm |
| Made in Europe: | Ja |
Aanmelden