Memoblad 100 vellen 125x72mm
Van
€ 1,68
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,14 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 785,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 934,15 |
Productnummer:
A53-LT91949-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Memoblad 100 vellen 125x72mm"
Zelfklevende memoblaadjes. 100 vellen. Full-colour bedrukking.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 72mm |
| Douanetariefnummer: | 4820103000 |
| Gewicht: | 80g |
| Hoogte: | 10mm |
| Land van herkomst: | PL |
| Lengte: | 125mm |
| Made in Europe: | Ja |
Aanmelden