Memoblad 100 vellen 72x72mm
Van
€ 0,91
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,95 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 487,50 |
| Totaalprijs Bruto: | € 580,12 |
Productnummer:
A53-LT91943-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Memoblad 100 vellen 72x72mm"
Zelfklevende memoblaadjes. 100 vellen. Full-colour bedrukking.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 72mm |
| Douanetariefnummer: | 4820103000 |
| Gewicht: | 42g |
| Hoogte: | 10mm |
| Land van herkomst: | PL |
| Lengte: | 72mm |
| Made in Europe: | Ja |
Aanmelden